مهاجرت به آلمان - فارس مهاجر

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان immigration to germany روشهای مهاجرت به آلمان از طریق تولد مهاجرت تحصیلی مهاجرت ازدواج مهاجرت از طریق ویزای کار مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری.

کشور آلمان را به عنوان سرزمین فرصت‌ها برای شهروندان کشورهای جهان سوم می‌شناسند، زیرا مهاجرت به آن در میان این کشورها بسیار محبوب است و در بخش صنعت بسیار پیشرفته است. این کشور در اتحادیه اروپا از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار می­باشد و از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به حساب می‌آید.

شهر زیبای برلین پایتخت این کشور محسوب می‌شود جمعیت کشور را بیش از ۸۲ میلیون نفر تشکیل می‌دهند. توجه داشته باشید که برای اخذ تابعیت آلمان باید حداقل ۵ سال اقامت این کشور را داشته باشید همچنین برای اخذ پاسپورت باید کاملا به زبان آلمانی تسلط داشته باشید و با گرفتن پاسپورت می‌توانید به کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا سفر کنید.

روش‌های مهاجرت به آلمان

 • از طریق تولد
 • با خدمات تحصیلی
 • با روش ازدواج
 • از طریق ویزای کار که خود شامل دو گزینه بلو کارت و ویزای جستجوی کار است
 • از طریق سرمایه‌گذاری در آلمان و ثبت شرکت
 • پناهندگی به آلمان از روش‌های دیگر مهاجرت به این کشور است که ما به هیج عنوان پیشنهاد نمی‌دهیم

کشور آلمان که با نام جمهوری فدرال آلمان نیز شناخته می‌شود، کشوری بسیار پیشرفته در قاره اروپا است که جمعیتی حدود 83.24 میلیون نفر دارد. از همسایه‌های کشور آلمان می‌توان به لهستان، فرانسه، جمهوری چک، اتریش، بلژیک، سوئیس و هلند اشاره کرد. کشور آلمان دارای 16 ایالت است و بزرگترین آن‌ها، ایالت “باواریا” است که در جنوب کشور آلمان قرار گرفته است.

آلمانی کشوری است که طبیعت بسیار گوناگونی، از دشت و جنگل و زمین‌های پست گرفته تا سرزمین‌های کوهستانی دارد. همچنین در آلمان تعداد زیادی برکه و دریاچه نیز یافت می‌شود. بزرگترین شهرهای کشور آلمان به ترتیب برلین، هامبورگ، مونیخ، کلن، فرانکفورت و اشتوتگارت هستند.

هر ایالت در کشور آلمان، دارای دولت و قوانین مستقل است و می‌توان گفت که این ایالات، تا حد زیادی خودمختار هستند. کشور آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپا شناخته می‌شود. همچنین این کشور جزو بزرگترین تولیدکننده‌ها در اروپا نیز می‌باشد. مهم‌ترین صنعت در کشور آلمان، صنعت خودروسازی است.

کشورآلمان، نهمین کشور پربازدید دنیا است. هر ساله میلیون‌ها نفر تنها جهت گردشگری به آلمان سفر می‌کنند. تالارها، کلیساها، کاخ‌ها و بناهای تاریخی زیادی در آلمان وجود دارند که بسیار شگفت‌انگیز هستند. از خارق‌العاده‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور می‌توان به کلیسای جامع آخن، شهر ادینبورگ، قلعه شورین، قلعه هوهنزولرن و شهر روتنبورگ اشاره کرد.

  مشاوره در واتساپ
  مشاوره رایگان در واتساپ
  Scan the code
  سلام لطفا جهت مشاوره با شماره 09192346323 تماس بگیرید یا با همین شماره در واتساپ پیام بگذارید .