بایگانی‌های مهاجرت به عمان - فارس مهاجر

مهاجرت به عمان

برای کار در عمان، شخص باید اقامت کاری عمان را دارا باشد. از این رو، افراد بین 21 سال تا 60 سال واجد شرایط هستند تا بتوانند در عمان مشغول به کار شوند. برای دریافت اقامت کاری عمان، شخص باید یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از کارفرمایان معتبر کشور عمان دریافت کند تا بتواند قرارداد کاری خود را تبدیل به اقامت کاری کند.

شرایط دریافت ویزای کاری عمان به این حالت است که در ابتدا اشخاص باید یا به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین در موسسات کاریابی معتبر این کشور، مشغول به جست و جوی شغل مورد نظر خود شوند. زمانی که رزومه خود را ارائه دادند و کارفرمای داخل عمان، تایید استخدام را به شخص متقاضی اعلام کرد، قرارداد کاری به صورت آنلاین یا حضوری منعقد می شود.

با استفاده از تجربیات یک وکیل و یا خود کارفرما، قرارداد را به اداره کار و مهاجرت کشور عمان ارائه می کنند. شخص می تواند با این قرارداد کاری، نهایتا یک اقامت کاری یک ساله برای خود دریافت کند.

پس، با رعایت این شرایط، اشخاص می توانند ویزای عمان را از طریق کار و پیشنهاد شغلی دریافت کنند. حقوق ها و دستمزد ها در کشور عمان به جهت بالا بودن ارزش واحد پولی این کشور، همانند کشور های غربی می باشد. البته در کشور عمان، نوعی پاداش تحت عنوان غرامت به کارگران تعلق می گیرد. البته برای دریافت این پاداش، باید به مدت سه سال در کشور عمان مشغول به کار باشید.

اغلب کسانی که برای کار عمان را انتخاب می کنند، مقصدشان یکی از شهرهای زیبا و مهم عمان یعنی مسقط است. این شهر پایتخت عمان بوده و بازار کار خوبی نیز دارد.

مهاجرت به عمان

مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کار ملی

پاسپورت با اعتباری حداقل 6 ماهه

عکس

فرم کامل شده اخذ ویزا

بلیت رفت و برگشت

پرینت حساب بانکی

ضمانت برای بازگشت از سفر (ویزا توریستی)

گواهی تمکن مالی

گواهی عدم سو پیشینه و سلامت (ویزا تحصیلی و ویزا کاری)

نامه پذیرش از دانشگاه (ویزا تحصیلی)

قرارداد کاری یا دعوت به کار (ویزا کاری)

سوابق تحصیلی (ویزا تحصیلی)

سابقه کاری (ویزا کاری)

    مشاوره در واتساپ
    مشاوره رایگان در واتساپ
    Scan the code
    سلام لطفا جهت مشاوره با شماره 09192346323 تماس بگیرید یا با همین شماره در واتساپ پیام بگذارید .