بایگانی‌های مهاجرت به پرتغال - فارس مهاجر

مهاجرت به پرتغال

معرفی کشور پرتغال

پُرتُغال (به پرتغالی: Portuguesa) با نام رسمی جمهوری پرتغال (به پرتغالی: República Portuguesa) کشوری در جنوب غربی اروپا است. جمعیت آن تقریباً ۱۰/۵ میلیون نفر، پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است که از شاخهٔ زبان‌های رومی می‌باشد. واحد پول کشور پرتغال یورو است.

مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل

در کشور پرتغال دانشگاه ها از دیرباز تا کنون مشغول آموزش و توسعه علم به دانشجویان علاقه مند بوده اند. افرادی که مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل را انتخاب کرده اند، بایستی بدانند که امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور برای دانشجویان اتحادیه اروپا و خارج از این اتحادیه میسر می باشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی بازه زمانی 3 تا 4 سال را در بر دارد. این بازه تحصیل در مقطع کارشناسی 2 ساله و در مقطع دکتری بین 3 تا 4 سال می باشد.

مهاجرت به پرتغال از طریق کار

در ابتدا جهت مهاجرت به پرتغال از طریق کار، نیاز به اخذ ویزای کار این کشور است. در کشور پرتغال چنانچه متخصص در حرفه ای خاص هستید و دارای مدارک بین المللی و دانشگاهی می باشید، می توانید اخذ ویزای کار پرتغال را برای خود امکان پذیر بدانید.

به طور کلی شرایط اخذ ویزای کار پرتغال به این صورت است که شما نیازمند دریافت پیشنهاد شغلی از سوی شرکت ها و کار فرما های پرتغالی می باشید. به این صورت که بایستی مدارک و رزومه کاری خود را برای یک کارفرمای پرتغالی ارسال کنید و درخواست خود را جهت دریافت شغل اعلام نمایید.

سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خرید ملک

از شرایط ویژه اخذ اقامت کشور پرتغال، خرید ملک می باشد. آن چنان این نوع ویزا محبوب می باشد که به گلدن ویزا معروف می باشد. در این نوع سرمایه گذاری می توان ملک هایی با قیمت های 280، 350 و 500 هزار یورو خریداری نمود.

در خرید ملک های 280 و 350 هزار یورویی باید دقت نمود که ملکی باید خریداری شود که از لحاظ قدمت بیش از سه دهه از عمر آن گذشته باشد و نیاز به مرمت دارد. اما در خرید ملک 500 هزار یورویی متقاضی آزاد است که به اختیار خود هر نوع ملکی را که مناسب بداند، خریداری نماید. از مزایا خرید ملک در پرتغال، سود تضمینی 3 تا 10 درصدی می باشد که به سرمایه شما که بابت خرید ملک پرداخت شده، تعلق می گیرد.

    مشاوره در واتساپ
    مشاوره رایگان در واتساپ
    Scan the code
    سلام لطفا جهت مشاوره با شماره 09192346323 تماس بگیرید یا با همین شماره در واتساپ پیام بگذارید .