مهاجرت به آلمان - فارس مهاجر

مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای اروپا به‌شمار می‌رود و در بخش صنعت بسیار پیشرفته است. این کشور در اتحادیه اروپا از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار می­باشد و از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به حساب می‌آید. مهاجرت و زندگی در آلمان را بنا بر دلایلی که ذکر کردیم به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ اما قبل از هر اقدامی کمی با شرایط عمومی این کشور آشنا می­شویم.

آلمان در قاره اروپا قرار گرفته است شهر زیبای برلین پایتخت این کشور محسوب می‌شود . دانمارک، لهستان، اتریش، سوئیس، فرانسه، بلژیک و هلند در همسایگی این کشور قرار دارند و دارای آب و هوای ملایم و معتدل است جمعیت کشور آلمان را بیش از ۸۲ میلیون نفر تشکیل می‌دهند. توجه داشته باشید که برای اخذ تابعیت آلمان باید حداقل ۵ سال اقامت این کشور را داشته باشید همچنین برای اخذ پاسپورت باید کاملا به زبان آلمانی تسلط داشته باشید و با گرفتن پاسپورت می‌توانید به کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا سفر کنید.

روش‌های مهاجرت به آلمان

 • مهاجرت به آلماناز چند روش امکان‌پذیر است:
 • مهاجرت به آلمان از طریق تولد
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق ویزای کار که خود شامل دو گزینه بلو کارت و ویزای جستجوی کار است
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در آلمان و ثبت شرکت
 • پناهندگی به آلمان از روش‌های دیگر مهاجرت به این کشور است که ما به هیج عنوان پیشنهاد نمی‌دهیم

البته لازم است بدانیم خرید ملک و مستغلات می‌تواند پروسه اخذ ویزای این کشور را سریع‌تر کند در بررسی‌های دقیق که برای مهاجرت به این کشور انجام شده است، ویزای کاری و سرمایه گذاری گزینه‌های بهتری به حساب می­آیند. از آن جاییکه مهاجرت برای همه معنای یکسانی ندارد، باید هدف از مهاجرت به آلمان مشخص باشد.

پیش از هر نوع اقدامی باید تفاوت بین ویزا، اقامت و تابعیت را بدانیم. تیم ما در انتهای این مقاله سه عنوان زیر با موضوعات ویزا، اقامت و تابعیت را در نظر گرفته اندکه می‌تواند برای شما راهنماگر و مفید باشد.

  مشاوره در واتساپ
  مشاوره رایگان در واتساپ
  Scan the code
  سلام لطفا جهت مشاوره با شماره 09192346323 تماس بگیرید یا با همین شماره در واتساپ پیام بگذارید .